Live streaming anugerah dfkl 13.5.2018

dfkl 2018,

Jom kita layan anugerah dfkl hari ini bersamaan 13 mei 2018. 

Senarai anugerah dan calon-calon anugerah dfkl 2018

Anugerah 1: Aktor Pilihan

1. Zul Ariffin (Titian Cinta)
2. Ashraf Muslim (Biar Aku Jadi Penunggu)
3. Ashraf Muslim (Mr Boss Miss Stalker)
4. Azrel Ismail (Cucu Tauke Beras)
5. Sharnaaz Ahmad (Mr Hijab)
6. Adam Mika (Budak Ijat)
7. Hafidz Roshdi (Raisha)
8. Syazuwan Hassan (Sein Dan Luna)
9. Shukri Yahaya (Andainya Takdir)
10. Syafiq Kyle (Dekatkan Jarak Kita)
11. Zee Tokan, Acap Tokan & Faiz Tapaw (Misteri Wan Peah)
12. Along Eyzendy, Bell Ngasri & Shah Tapaw (Muzium Misteri)
13. Datuk Adi Putra (My Sweet Lavender)
14. Aeril Zafrel (Nahu Rindu)
15. Izzue Islam (Ops Cinta Din Sardin)
16. Nadzmi Adhwa (Namaku Bedah)

Anugerah 2: Aktres Pilihan

1. Farah Nabilah (Titian Cinta)
2. Janna Nick (Biar Aku Jadi Penunggu)
3. Mia Ahmad (Mr Boss Miss Stalker)
4. Zahirah MacWilson (Cucu Tauke Beras)
5. Nabila Huda (Mr Hijab)
6. Datin Diana Danielle (Raisha)
7. Mimi Lana (Sein Dan Luna)
8. Nina Iskandar (Andainya Takdir)
9. Ayda Jebat (Dekatkan Jarak Kita)
10. Sherry Alhadad (Misteri Wan Peah)
11. Chacha Maembong (Muzium Misteri)
12. Zara Zya (My Sweet Lavender)
13. Ummi Nazeera (Nahu Rindu)
14. Mira Filzah (Ops Cinta Din Sardin)
15. Aishah Azman (Namaku Bedah)

Anugerah 3: Antagonis Pilihan

1. Tisha Shamsir (Titian Cinta)
2. Miera Leyana (Biar Aku Jadi Penunggu)
3. Miera Leyana (Mr Boss Miss Stalker)
4. Datin Diana Danielle (Raisha)
5. Shukri Yahaya (Andainya Takdir)
6. Azhan Rani (Dekatkan Jarak Kita)
7. Syazwan Zulkifli (Nahu Rindu)
8. Shiqin Kamal (Sein Dan Luna)
9. Nadia Brian (My Sweet Lavender)
10. Sheila Mambo (Andainya Takdir)

READ
Live streaming big stage minggu 2 2019

Anugerah 4: Pengarah Pilihan

1. Heykal Hanifah (Titian Cinta)
2. Heykal Hanifah (Mr Boss Miss Stalker)
3. Michael Ang (Biar Aku Jadi Penunggu)
4. Khalid Nadzri (Cucu Tauke Beras)
5. Mohd Zafizam (Ijam) (Mr Hijab)
6. Pali Yahya (Sein Dan Luna)
7. Shahrulezad (Budak Ijat)
8. Nizam Zakaria (Raisha)
9. Along Kamaludin (Andainya Takdir)
10. Azman Haji Yahya (Jinggo) (Misteri Wan Peah)
11. Azman Haji Yahya (Jinggo) (Dekatkan Jarak Kita)
12. Hashim Rejab (Muzium Misteri)
13. Eoon Shuhaini (Nahu Rindu)
14. Nazir Jamaluddin (Ops Cinta Din Sardin)
15. Shuhaimi Lua (Namaku Bedah)
16. Azmi Hatta & Bahri Umar (My Sweet Lavender)

Anugerah 5: Penulisan Skrip Pilihan

1. Farhana Fauri (Titian Cinta)
2. PGR’s Team (Biar Aku Jadi Penunggu)
3. PGR’s Team (Dekatkan Jarak Kita)
4. Sofia J Rhyland (Mr Boss Miss Stalker)
5. Azlina Din (Cucu Tauke Beras)
6. Eirma Fatima (Mr Hijab)
7. Shamsull Haszraei (Budak Ijat)
8. Mufid Suhaimi (Raisha)
9. Syed Mohamad Taufik (Sein Dan Luna)
10. Syed Mohamad Taufik (Misteri Wan Peah)
11. Wan Mahani Wan Hassan (Andainya Takdir)
12. MF Kencana (Ops Cinta Din Sardin)
13. Shahriman Wahab (Nahu Rindu)
14. Ikmal Shah (Namaku Bedah)
15. Amin Shakib (My Sweet Lavender)

Anugerah 6: Lagu Pilihan

1. Sumpah Cintaku – Asfan (Titian Cinta)
2. Menanti Janji – Ronnie Hussein (Biar Aku Jadi Penunggu)
3. Dekat Tapi Jauh – Forteen (Mr Boss Miss Stalker)
4. Marry Me – Mark Adam (Cucu Tauke Beras)
5. Mager – Ran (Mr Hijab)
6. Jangan Lari – Pandoras (Budak Ijat)
7. Bukan Aku – Tasha Manshahar (Raisha)
8. Pulang – Yuna & Sona One (Sein Dan Luna)
9. Permata Cinta – Aiman Tino (Andainya Takdir)
10. Tergantung Sepi – Haqiem Rusli (Dekatkan Jarak Kita)
11. Seram Ni – Cat Farish (Misteri Wan Peah)
12. Last Kopek – Havoc (Muzium Misteri)
13. Rindu Yang Terluka – Profile Band (My Sweet Lavender)
14. Mencintai Kamu – Aepul Roza (Nahu Rindu)
15. Ops Cinta Din Sardin – Aesar Mustafa (Ops Cinta Din Sardin)
16. Bedah Oh Bedah – Syafik Ikhwan (Namaku Bedah)

READ
Tonton online tv3 Patahnya Sebelah sayap episod 14

Anugerah 7: Pasangan Pilihan

1. Zul Ariffin & Farah Nabilah (Titian Cinta)
2. Ashraf Muslim & Janna Nick (Biar Aku Jadi Penunggu)
3. Ashraf Muslim & Mia Ahmad (Mr Boss Miss Stalker)
4. Azrel Ismail & Zahirah MacWilson (Cucu Tauke Beras)
5. Datin Diana Danielle & Hafidz Roshdi (Raisha)
6. Syazuwan Hassan & Mimi Lana (Sein Dan Luna)
7. Shukri Yahaya & Nina Iskandar (Andainya Takdir)
8. Syafiq Kyle & Ayda Jebat (Dekatkan Jarak Kita)
9. Datuk Adi Putra & Zara Zya (My Sweet Lavender)
10. Aeril Zafrel & Ummi Nazeera (Nahu Rindu)
11. Izzue Islam & Mira Filzah (Ops Cinta Din Sardin)
12. Nadzmi Adhwa & Aishah Azman (Namaku Bedah)

Anugerah 8: Drama Pilihan

1. Titian Cinta (Zamriez Golden Pictures Sdn Bhd)
2. Biar Aku Jadi Penunggu (Saphire Screen Sdn Bhd)
3. Mr Boss Miss Stalker (Saphire Screen Sdn Bhd)
4. Cucu Tauke Beras (A. Aida Production Sdn Bhd)
5. Mr Hijab (Rumah Karya Citra Sdn Bhd)
6. Budak Ijat (Radius One Sdn Bhd)
7. Raisha (Orangetree Production Sdn Bhd)
8. Sein dan Luna (Primeworks Studio Sdn Bhd)
9. Andainya Takdir (A. Aida Production Sdn Bhd)
10. Dekatkan Jarak Kita (JS Pictures Sdn Bhd)
11. Misteri Wan Peah (JS Pictures Sdn Bhd)
12. Muzium Misteri (Zamriez Golden Pictures Sdn Bhd)
13. My Sweet Lavendar (Orangetree Production Sdn Bhd)
14. Nahu Rindu (Country & Universal Sdn Bhd)
15. Ops Cinta Din Sardin (Macheallstar United Sdn Bhd)
16. Namaku Bedah (Tanah Beris Film Production Sdn Bhd)

Anugerah 9: Drama Pilihan Tonton VIP

READ
Tonton online ketuk-ketuk ramadhan , Yabang Khalifah 2017 (episod2)

1. Bahagia Kasihmu (A. Aida Production Sdn Bhd)
2. Jojie Gigil (Wiranusa Corporation Sdn Bhd)
3. Raisha (Orangetree Production Sdn Bhd)
4. Misi Laksa & Laksam (Zeel Production Sdn Bhd)
5. Jurnal Suraya (Primeworks Studio Sdn Bhd)
6. Mat Rukun (Hujan Lebat Sdn Bhd)
7. Bilo Nogeri Jupo Kelate (Suhan Movies & Trading Sdn Bhd)
8. Kelip – Kelip Di Kota London (Zeel Production Sdn Bhd)
9. Kalis Kasih (ZK Creative Sdn Bhd)
10. Zahir Tak Terucap (Zamriez Golden Pictures Sdn Bhd)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: